Įvadas P roduct Pavadinimas: Organinis Rozmarinų Ekstraktas lotyniškas Pavadinimas: Rosmarinus officinalis Dalis Naudojama:Augalų Išvaizda:Rudi Milteliai Laikymas: Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje ir išvengti šviesos ir šilumos.Tinkamumo Laikas: 2 Metai Funkcija 1. Antimikrobine veikla.Ne tik slopina G +, G-bakterijas, bet ir grybelius bei in vitro. 2. Anti-senėjimo agentas, kuris gali būti naudojamas, siekiant pagerinti sveikatos, odos ir plaukų. 3. Anti-uždegiminių veikla.Jis buvo rekomenduojama naudoti dega tepalai. 4. Akivaizdu, antioksidacinis aktyvumas. 5. Rami dvasia ir turi vėsinimo poveikį.Kilmės žaliavų, O rganic Rozmarino Ekstraktas

Ursolio rūgšties, taip pat žinomas kaip urson, prunol ir malol yra pentacyclic triterpenoido junginys, kuris yra natūraliai pateikta daug vegetariškų maisto produktų, vaistažolių, ir kiti augalai.Mes ekstraktas Ursolio rūgštis iš lapų, Rozmarinų(Rosmarinus officinalis Linn.).Tai yra natūralus produktas, turintis įvairių biologinių efektų.Tyrimai rodo, kad ursolio rūgštis turi gerą poveikį, anti-aging,anti-šlakelis jos antioksidantas, veiklą.Tai gali užkirsti kelią raukšles ir amžiaus dėmių atkurti odos kolageno pluoštas struktūros ir jos elastingumą.Kaip kosmetikos agentas,tai yra stabili,spalva ir kvapas bus ne būti lengvai keičiasi laikui bėgant, ir buvo geras jausmas neliesti.Taigi ji buvo plačiai naudojama sveikatos, maisto, farmacijos ir kosmetikos srityse kaip žaliavų.

Mūsų ekologiški produktai yra sertifikuoti pagal Kiwa-BCS pagal ES ir USDA organic taisyklių.

Mes visada siųsti kiekvienas partijos pavyzdžius į trečiąsias šalis, įskaitant Eurofins, SGS, Alex Stewart, pesticidų liekanų, sunkiųjų metalų, mikrobiologija, aflatoksinų, PAH, SO2 bandymai.

Reikia užsakyti didelius kiekius mūsų produktus?Mes būtume laimingi galėdami padėti!Prašome susisiekti su mūsų Urmu departamento aptarti detales.

info ne dbforest.com

  • NET WT: 200
  • Elemento Tipas: Svorio Kremai
  • Tipas: Magnetiniai Kojų Žiedas