Savybės:

1、Greitai paris hilton: pripučiami bokso sandbag yra pagamintas iš tvirtos PVC konstrukcinių medžiagų, ir turi 47.2 cm / 120 cm ir 59 cm / 150 cm aukštis dydžių.Jis gali greitai atšokti ir švelni, puikiai tinka visiems naudotis ir žaisti.

2、Saugos ir Ilgaamžiškumas: Tvirtos PVC medžiagos užtikrina saugumą ir ilgaamžiškumą.Be to, minkštos gumos, yra minkšti į ringą ir yra uždarytas.

3、Naudojimo Būdas: Atviras apačioje ir užpildyti jį su vandens ar smėlio, pridėti svorio ir padaryti ji stovi stabiliai ant žemės.

4、Idealus Fitneso: Pripučiami smėlio maišais idealiai tinka sporto ir streso.Gerinti koordinaciją ir lankstumą, deginti kalorijas ir sumažinti stresą, padidinti lankstumą ir rankų judesių koordinavimą.Kiekvieną kartą, kai paspausite kamuolys, jis taip pat yra idealus pasirinkimas taekwondo mokymo.Galima naudoti ir suaugusiems, ir vaikams.

5、Praktiška ir Saugu: mokymo stulpelyje gali būti sulankstyti ir saugomi.Ji yra praktiška, saugi, ir idealiai tinka vaikų bokso instruktorių, nes nėra rizikos susižeisti, leidžia jums deginti kalorijas ir spaudai streso.Tai tikrai puiki dovana pasirinkimas.

Lengva nešiotis; - gali būti naudojamas bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje

Techniniai duomenys:

Medžiaga: PVC

Pripučiami aukštis:

dydis: apie 120cm/47.2 į

apie 150cm/59in

Pakavimo Sąrašas:

1 * Pripučiamas Bokso Sandbag.

  • Tipas: Sandbag Kategorija
  • Modelio Numeris: Bokso sandbag
  • Amžius: >8 Metų