SUNROAD FR801 Originalus Žiūrėti PU Dirželis FR801 Sporto Aukštimatis, Barometras, Kompasas Žiūrėti

Laikrodžio dirželis yra 22 cm

Q&A SUNROAD Lauko Laikrodžiai

1, kodėl temperatūra yra neteisingas?

Kai laikrodžių nešioti ant rankos, turinčių įtakos žmogaus kūno šilumos, temperatūros vertės rodmuo ekrane bus aukštesnė nei kambario temperatūra.Taigi, jei norite gauti kambario temperatūros, prašome įdėti žiūrėti ant stalo, ir vengti tiesioginių saulės spindulių, apie tai, faktinė patalpos temperatūra bus rodomas žiūrėti po 20 minučių.

2, kodėl į aukštį vertė yra nukrypimas?

Pirmą kartą naudoti žiūrėti, prašome nustatyti vietos aukščio, kaip duomenų bazės žiūrėti.

Galite pereiti prie interneto, ieškoti vietos aukščio.

(1) aukščiamačio veikia taip: Kai aukštis didėja, oro slėgis mažėja, atitinkamai.

taigi, žiūrėti yra rinkti oro slėgio vertę apskaičiuoti pokyčiai aukščio. (Čia žemiau yra kryžiaus lentelėje oro slėgis ir aukštis nuo Tarptautinės Civilinės Aviacijos Organizacijos (ICAO), ji paaiškina, kad remiantis standarto tarp oro slėgis ir aukštis.)

Iš diagramos aukščiau, mes žinome, kaip aukščiamačio darbai.Paprastai oro slėgį nuolat keičiasi, todėl surinkti aukštis turės tam tikrus nukrypimus šiame pokyčiai, dispersija nuokrypiai yra tarp + --50 metrų.Ir iš tikrųjų alpinizmo šis nukrypimas yra labai nežymus.Pavyzdžiui, alpinizmas aukštis 2000 metrų ilgio, 50 metrų nuokrypis yra labai mažai informacijos apie visą procesą, neturėjo jokios įtakos tikrasis alpinizmas.

Šiuo metu aukščiamačio visiems laipiojimo žiūrėti veikia tokiu būdu, kad mažai nuokrypis aukščio surinkimas, kurį sukelia oro slėgio keitimas yra neišvengiamas.

3, koks aukštis?Ir kas yra santykinis aukštis?

Aukštis-vertikalus aukštis nuo jūros lygio iki vietos, galite likti.

Santykinis Aukštis-tai aukštis nuo pėdos kalno viršūnė, kai mes eiti pėsčiomis, ne kalnų papėdėje mes, aišku, santykinis aukštis iki nulio ir po to, kai mes pasiekti viršų, santykinis aukštis ekrane aukščio mūsų tikrasis alpinizmas.

4, kodėl orų prognozė yra nukrypimas?

(1)pirmą kartą panaudoti žiūrėti, mes turime prisitaikyti orų prognozė vertė pagal vietos vertę, jis gali būti ieškoma internete.

(2)orų prognozė yra numatyta, oras per 24 valandas, ne šiandien.

5, kodėl atgal šviesa yra blanki?

Pagal vasaros, jūs galite jausti nugaros šviesa yra blanki, tačiau naktį, tamsiame kambaryje be jokios šviesos, pamatysite atgal šviesa yra gana ryškus.Ji yra skirta energijos taupymui.

6, Patarimai, vandens įrodymas

1.Visi SUNROAD laikrodžiai yra 5ATM vandens įrodymas, tai tinka plaukiojimas ir nardymas.

2.Mygtukai yra draudžiama lenkti, kai visa, žiūrėti į vandenį.

3.Žiūrėti negalima naudoti karšto pavasarį, karštas vanduo, dušas, pirtis, siekiant apsisaugoti nuo karšto vandens garais.

 • Grupė Medžiagos Tipas: Plastikiniai
 • Elemento Tipas: Watchbands
 • Juostos Ilgis: 22cm

 • Author: Tino4ka08
 • Date: 2020-11-07
 • very nice
 • 5/5

 • Author: Eroarm1997
 • Date: 2020-11-10
 • compatible!
 • 5/5